
Niemcy nie kryli wściekłości po tym, co zrobiła reprezentacja w MŚ 2026 w meczu z Ekwadorem. Niemcy spisali się słabo i przegrali, a trener Julian Nagelsmann publicznie nazywał słowa swoich zawodników "nonsensem" i "bzdurami". A to tylko początek.
— Czułem, że Ekwadorczycy chcieli wygranej bardziej od nas — powiedział po meczu Deniz Undav dla niemieckiej telewizji, tłumacząc słabą postawę reprezentacji Niemiec. Faworyci przegrali z Ekwadorem 1:2, pozostawiając po sobie słabe wrażenie.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
Na te słowa zareagował szybko trener reprezentacji. Julian Nagelsmann nie zamierzał zgadzać się ze słowami swojego podopiecznego.
— To nonsens — podsumował krótko były szkoleniowiec Bayernu Monachium.
Pod słowami Undava podpisał się jednak inny piłkarz Die Mannschaft. Joshua Kimmich był tego samego zdania. — Różnica była dziś taka, że przeciwnik chciał wygrać bardziej niż my. Było to widać zwłaszcza w drugiej połowie — stwierdził.