Wrze w Niemczech po nocnej klęsce w MŚ 2026. Tak zachował się selekcjoner

    Wrze w Niemczech po nocnej klęsce w MŚ 2026. Tak zachował się selekcjoner

    1945 odsłon
    Wrze w Niemczech po nocnej klęsce w MŚ 2026. Tak zachował się selekcjoner

    Niemcy nie kryli wściekłości po tym, co zrobiła reprezentacja w MŚ 2026 w meczu z Ekwadorem. Niemcy spisali się słabo i przegrali, a trener Julian Nagelsmann publicznie nazywał słowa swoich zawodników "nonsensem" i "bzdurami". A to tylko początek.

    — Czułem, że Ekwadorczycy chcieli wygranej bardziej od nas — powiedział po meczu Deniz Undav dla niemieckiej telewizji, tłumacząc słabą postawę reprezentacji Niemiec. Faworyci przegrali z Ekwadorem 1:2, pozostawiając po sobie słabe wrażenie.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    Na te słowa zareagował szybko trener reprezentacji. Julian Nagelsmann nie zamierzał zgadzać się ze słowami swojego podopiecznego.

    — To nonsens — podsumował krótko były szkoleniowiec Bayernu Monachium.

    Wrze po klęsce Niemców. Selekcjoner już reaguje

    Pod słowami Undava podpisał się jednak inny piłkarz Die Mannschaft. Joshua Kimmich był tego samego zdania. — Różnica była dziś taka, że przeciwnik chciał wygrać bardziej niż my. Było to widać zwłaszcza w drugiej połowie — stwierdził.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski