We Wrocławiu zawiódł, a teraz jechał aż miło! Dziwna zależność lidera Stali

    We Wrocławiu zawiódł, a teraz jechał aż miło! Dziwna zależność lidera Stali

    942 odsłon
    We Wrocławiu zawiódł, a teraz jechał aż miło! Dziwna zależność lidera Stali

    W środowe popołudnie odbyły się kolejne mecze w ramach duńskiej SpeedwayLigaen. Na starcie nie zabrakło Polaków. Najlepszy z nich był Przemysław Pawlicki, który zdobył 14 punktów.

    Bez wątpienia była to kolejka pod dyktando Duńczyka. As Gezet Stali Gorzów nie miał sobie równych. Drugi z "żółto-niebieskich", czyli Mathias Pollestad również dobrze pojechał, bo zaliczył na swoim koncie aż 15 punktów.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    Jeśli chodzi o Polaków, to tak, jak wspomnieliśmy, najlepszy był Pawlicki, ale dorównywał mu Mateusz Cierniak, który zdobył 13 punktów z bonusem. Zdecydowanie najgorzej poszło Bartoszowi Smektale, który zdobył zaledwie punkt w trzech startach.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski