
W środowe popołudnie odbyły się kolejne mecze w ramach duńskiej SpeedwayLigaen. Na starcie nie zabrakło Polaków. Najlepszy z nich był Przemysław Pawlicki, który zdobył 14 punktów.
Bez wątpienia była to kolejka pod dyktando Duńczyka. As Gezet Stali Gorzów nie miał sobie równych. Drugi z "żółto-niebieskich", czyli Mathias Pollestad również dobrze pojechał, bo zaliczył na swoim koncie aż 15 punktów.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
Jeśli chodzi o Polaków, to tak, jak wspomnieliśmy, najlepszy był Pawlicki, ale dorównywał mu Mateusz Cierniak, który zdobył 13 punktów z bonusem. Zdecydowanie najgorzej poszło Bartoszowi Smektale, który zdobył zaledwie punkt w trzech startach.