
Samochód wjechał w grupę kibiców świętujących zwycięstwo piłkarzy Meksyku w mistrzostwach świata — informuje w oświadczeniu urząd miasta Los Cabos. Są ranni.
Meksyk pewnie wygrał grupę A podczas mistrzostw świata, które współorganizuje. W ostatnim meczu fazy grupowej pokonał Czechów 3:0 i bez straty bramki awansował do 1/16 finału.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
Kibice po zwycięstwie rozpoczęli świętowanie na ulicach kraju. W jednym miejscu zakończyło się ono fatalnie. Kierowca samochodu wjechał w tłum i przyspieszał, otoczony przez kibiców. Do zdarzenia doszło w kurorcie turystycznym Cabo San Lucas.
— Według wstępnych informacji pojazd został otoczony przez grupę osób i z przyczyn, które zostaną ustalone przez właściwe organy, wjechał w tłum, raniąc kilkanaście osób — dodaje urząd miasta.