
Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję! Wiadomo, gdzie reprezentacja Polski rozegra swoje najbliższe spotkania w ramach Ligi Narodów. Będzie to PGE Narodowy w Warszawie.
"Decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, jesienne mecze Ligi Narodów 2026/2027 z Bośnią i Hercegowiną oraz Rumunią reprezentacja Polski rozegra na PGE Narodowym w Warszawie" — czytamy we wstępie oświadczenia.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
"Biało-czerwoni rywalizację w Lidze Narodów 2026/2027 rozpoczną spotkaniem z Bośnią i Hercegowiną. Zostało ono zaplanowane na 25 września 2026 r., na godz. 20:45. Kilka dni później — 2 października — reprezentacja Polski na tym samym obiekcie i o tej samej godzinie zmierzy się z Rumunią" — czytamy dalej.
"Polacy po raz ostatni rozegrali mecz na PGE Narodowym 3 czerwca, spotykając się towarzysko z Nigerią. W Warszawie padł wówczas remis 2:2, a bramki dla drużyny prowadzonej przez selekcjonera Jana Urbana zdobyli Kacper Potulski i Przemysław Wiśniewski" — kończy się komunikat.