PZPN ogłasza w sprawie meczów reprezentacji Polski. Tam zagra

    PZPN ogłasza w sprawie meczów reprezentacji Polski. Tam zagra

    437 odsłon
    PZPN ogłasza w sprawie meczów reprezentacji Polski. Tam zagra

    Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję! Wiadomo, gdzie reprezentacja Polski rozegra swoje najbliższe spotkania w ramach Ligi Narodów. Będzie to PGE Narodowy w Warszawie.

    "Decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, jesienne mecze Ligi Narodów 2026/2027 z Bośnią i Hercegowiną oraz Rumunią reprezentacja Polski rozegra na PGE Narodowym w Warszawie" — czytamy we wstępie oświadczenia.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    PZPN podjął decyzję

    "Biało-czerwoni rywalizację w Lidze Narodów 2026/2027 rozpoczną spotkaniem z Bośnią i Hercegowiną. Zostało ono zaplanowane na 25 września 2026 r., na godz. 20:45. Kilka dni później — 2 października — reprezentacja Polski na tym samym obiekcie i o tej samej godzinie zmierzy się z Rumunią" — czytamy dalej.

    "Polacy po raz ostatni rozegrali mecz na PGE Narodowym 3 czerwca, spotykając się towarzysko z Nigerią. W Warszawie padł wówczas remis 2:2, a bramki dla drużyny prowadzonej przez selekcjonera Jana Urbana zdobyli Kacper Potulski i Przemysław Wiśniewski" — kończy się komunikat.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski