Przełamanie Falubazu! Wściekłość lidera po wygranym hicie ze Spartą

    Przełamanie Falubazu! Wściekłość lidera po wygranym hicie ze Spartą

    2029 odsłon
    Przełamanie Falubazu! Wściekłość lidera po wygranym hicie ze Spartą

    Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra wreszcie przełamali fatalną passę w PGE Ekstralidze. Miejscowi pokonali na własnym torze faworyzowaną Betard Spartę Wrocław 47:43. Fundamentem tego niezwykle cennego triumfu okazała się świetna postawa formacji juniorskiej.

    Zwycięstwo nad utytułowanym rywalem z Wrocławia to potężny zastrzyk pozytywnej energii dla kibiców i samego zespołu z Zielonej Góry.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    Po serii bolesnych porażek drużyna udowodniła swoją sportową wartość.

    Pełny skład i wielkie ambicje

    Dominik Kubera po meczu wypowiadał się w słodko-gorzkim tonie. Z jednej strony docenił ogromne przełamanie całej drużyny, z drugiej mocno skrytykował swój własny występ.

    – Zwycięstwo dla drużyny jest świetne. Złapaliśmy trochę oddechu. Mamy 9 kolejkę, a jechaliśmy pierwszy raz pierwszym składem, i to trochę na pół, bo Damian i ja wróciliśmy dopiero po kontuzji. Myślę, że jesteśmy bardzo silni – przekonuje lider zespołu.

    Frustracja i taśma, która zmieniła wszystko

    Indywidualny dorobek punktowy kompletnie nie zadowolił lidera gospodarzy. Sportowa złość buzowała w nim jeszcze długo po zakończeniu ostatniego wyścigu.

    – Teraz potrzeba wjechania, by każdy z nas złapał to co chce. Jestem dzisiaj mega zły i sfrustrowany, powinienem wyciągnąć więcej, powinno być lepiej – twierdzi kategorycznie.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski