Oto bolączka polskich siatkarzy. Młody libero mówi o tym wprost

    Oto bolączka polskich siatkarzy. Młody libero mówi o tym wprost

    3669 odsłon
    Oto bolączka polskich siatkarzy. Młody libero mówi o tym wprost

    Siatkarska reprezentacja Polski oba dotychczasowe mecze turnieju Ligi Narodów w Gliwicach zakończyła wynikiem 3:2. Libero Biało-Czerwonych, Maksymilian Granieczny, nie narzeka na to, że — aby wygrać — jego zespół musi się sporo namęczyć.

    • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

    Polscy siatkarze pokonali w czwartek Turcję, a dzień wcześniej Belgię.

    — Tie-breaki lubimy, jeśli je wygrywamy. W Lidze Narodów liczą się przede wszystkim zwycięstwa, a mniej to, ile punktów zdobywamy. Cieszymy się więc ze zwycięstw, bo tabela jest bardzo ciasna. Jedna wygrana lub porażka może mocno zmienić miejsce w tabeli — powiedział siatkarz.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    Oto bolączka Polaków w czasie Ligi Narodów

    Przypomniał, że podczas pierwszego w tym sezonie turnieju LN z udziałem Polaków — w Chinach — jego drużyna dwukrotnie nie zdołała wygrać pięciosetowego meczu.

    — Widać przestoje w naszej grze, ale najważniejsze, że wygrywamy. Na pewno brakuje nam stabilizacji formy — zaznacza.

    Piątek to dla polskiej drużyny dzień bez turniejowych spotkań. Libero przyznaje, że będzie m.in. okazja, by się wyspać.

    — W planach są trening i odnowa biologiczna — dodał.

    W sobotę Biało-Czerwoni zagrają z Niemcami, a w niedzielę z Argentyną.

    Źródło informacji: Polska Agencja Prasowa

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski