NA ŻYWO: Naomi Osaka - Magdalena Fręch w Bad Homburg. Realcja live

    NA ŻYWO: Naomi Osaka - Magdalena Fręch w Bad Homburg. Realcja live

    3547 odsłon
    NA ŻYWO: Naomi Osaka - Magdalena Fręch w Bad Homburg. Realcja live

    Magdalena Fręch wraca ma kort w Bad Homburg! Po przerwie spowodowanej warunkami atmosferycznymi ponownie po drugiej stronie siatki stanie Naomi Osaka. Mecz zostanie wznowiony od stanu 5:4 dla Japonki.

    Magdalena Fręch już po pierwszym meczu pożegnała się z turniejem WTA w Berlinie, przegrywając z Evą Lys 6:7, 3:6. Na start zmagań w Bad Homburg czeka ją również bardzo trudne wyzwanie, ponieważ zmierzy się z 15. zawodniczką rankingu WTA — Naomi Osaką.

    Dla Japonki jest to pierwsze starcie od czasu zakończenia Roland Garros, z którego odpadła na etapie 1/8 finału po porażce z Aryną Sabalenką. Dla obu zawodniczek będzie to pierwsze bezpośrednie starcie.

    Kto wyjdzie z niego zwycięsko po powrocie na kort? Osaka prowadziła już 5:0 i miała piłkę setową na 6:0, ale cztery kolejne gemy padły łupem Polki.

    <Go back

    Naomi Osaka

    Naomi Osaka

    Magdalena Fręch

    Magdalena Fręch

    Zakończona

    6 - 4 1. set 6 - 1 2. set

    doczytaj więcej

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski