Legia Warszawa traci swoją gwiazdę. Przejmie ją inny klub z Ekstraklasy

    Legia Warszawa traci swoją gwiazdę. Przejmie ją inny klub z Ekstraklasy

    710 odsłon
    Legia Warszawa traci swoją gwiazdę. Przejmie ją inny klub z Ekstraklasy

    Potwierdziły się doniesienia dotyczące Jeana-Pierre'a Nsame. Napastnik odchodzi z Legii Warszawa i zasili szeregi Pogoni Szczecin. Portowcy ujawnili warunki kontraktu.

    Przyszłość Jeana-Pierre'a Nsame dość długo stała pod znakiem zapytania. 30 czerwca kończył mu się kontrakt z Legią, a ta zwlekała z jego przedłużeniem. Z drugiej strony nie pożegnała go tak jak pięciu innych piłkarzy po zakończeniu sezonu ani jak później Artura Jędrzejczyka.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    Trener Marek Papszun deklarował, że chciał go w zespole, ale piłkarz musiałby zgodzić się na obniżkę wysokiego wynagrodzenia. Ostatecznie strony nie doszły jednak do porozumienia, co wykorzystała Pogoń.

    Poważna kontuzja Jeana-Pierre'a Nsame

    Kameruńczyk w zeszłym sezonie w 18 meczach, z czego 12 w pierwszym składzie, strzelił 10 goli. Doświadczony napastnik dobrze rozpoczął całe rozgrywki, ale pod koniec sierpnia zerwał ścięgno Achillesa i przez wiele miesięcy pauzował. Do gry wrócił dopiero w marcu.

    Jak czytamy, ekipa ze Szczecina podpisała z afrykańskim piłkarzem roczną umowę. W kontrakcie widnieje zapis, że może on zostać przedłużony o kolejne 12 miesięcy.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski