Już wiadomo, co z przyszłością Maksa Verstappena. Decyzja zapadła

    Już wiadomo, co z przyszłością Maksa Verstappena. Decyzja zapadła

    587 odsłon
    Już wiadomo, co z przyszłością Maksa Verstappena. Decyzja zapadła

    Wydaje się, że jasna stała się przyszłość Maxa Verstappena, a przynajmniej jej część. Według informacji "La Gazzetty dello Sport" Mercedes aktywował specjalną klauzulę w kontrakcie George'a Russella. Oto szczegóły.

    Od długiego czasu mówiło się o tym, że Mercedes interesuje się holenderskim kierowcą Formuły 1. Verstappen nie zmienił jednak zespołu ani w 2026 r., ani nie zanosi się na to, aby zrobił to na sezon 2027.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    Max Verstappen nie przejdzie do Mercedesa

    Według włoskiej "La Gazzetty dello Sport" nawet pomimo tego, że Verstappen będzie mógł aktywować klauzulę odejścia z Red Bulla, to nie przejdzie do Mercedesa. Wszystko dlatego, że w tym teamie pozostanie George Russell.

    Oficjalnie informacje w tej sprawie mają zostać przekazane niedługo. To właśnie Brytyjczyka potencjalnie zastąpić miał Holender. Drugim kierowcą w Mercedesie jest zaledwie 19-letni Kimi Antonelli, który jest liderem klasyfikacji kierowców w F1 w tym sezonie.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski