
Sensacyjne wieści w sprawie Neymara! Tom Bogert z The Athletic, powołując się na źródła, ujawnił, że Brazylijczyk nie trafi do FC Cincinnati. Podano powód, który miał sfrustrować gwiazdora.
Podczas meczu Brazylii ze Szkocją Neymar po bardzo długim czasie w końcu pojawił się na boisku w barwach Canarinhos. Jego reprezentacja wygrała 3:0 i zapewniła sobie awans z pierwszego miejsca do fazy pucharowej.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
Okazuje się, że Neymar obecnie nie żyje tylko mundialem. Według informacji podanych przez Toma Bogerta gwiazdor reprezentacji Brazylii zakończył rozmowy z FC Cincinnati w sprawie potencjalnego transferu. Powód jest zaskakujący.
"Neymar zakończył rozmowy z FC Cincinnati z powodu frustracji zbyt wolnym postępem negocjacji dotyczących potencjalnego transferu — przekazały źródła zaznajomione ze sprawą w rozmowie z The Athletic" — możemy przeczytać.
"Jak dodają źródła, FC Cincinnati nigdy nie złożyło Neymarowi oficjalnej oferty. Sam piłkarz był zainteresowany przenosinami do amerykańskiego klubu, o ile udałoby się osiągnąć porozumienie w kwestiach finansowych" — dodano.
Co ciekawe, według The Athletic, Neymar ma być otwarty na przenosiny do innego klubu z MLS. Jego kontrakt z Santosem wygasa z końcem roku i nie jest jasne, czy zostanie przedłużony. W związku z tym Brazylijczyk rozważa także inne opcje.