
Iga Świątek właśnie ogłosiła nową współpracę. Polska tenisistka, która za kilka dni będzie bronić tytułu mistrzowskiego na Wimbledonie, podpisała kilkuletni kontrakt z marką Coach.
Coach to amerykańska marka luksusowych i wysokiej jakości torebek, ubrań oraz skórzanych akcesoriów, która ostatnio stworzyła platformę skierowaną do pokolenia Z. To właśnie w kampanii & Coach występuje Iga Świątek. Tenisistka efektem tej współpracy pochwaliła się w mediach społecznościowych.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
"Zasłużyłam na to & Coach: moja Chelsea Bag i moje ulubione jedzenie. Cieszę się, że mogę być częścią tej przygody" — napisała Iga Świątek na profilu na Instagramie, gdzie pokazała zdjęcie i nagranie, na którym widać, jak zajada się swoim ulubionym daniem: makaronem z truskawkami, a na jej stoliku leży torebka marki Coach.
"Według źródeł zaznajomionych z porozumieniem, wieloletni kontrakt Świątek opiewa rocznie na kwotę z dolnego przedziału siedmiocyfrowych sum" — podaje Hard-Court.com.
Według wspomnianego portalu współpraca marki z tenisistką ma wykraczać daleko poza standardowe noszenie produktów podczas eventów, z którymi Polka była przyłapywana już od jakiegoś czasu. Coach zamierza sięgnąć po pasję tenisistki do czytania książek.