Co za informacja z Wrocławia! Łączą siły z angielskim klubem

    Co za informacja z Wrocławia! Łączą siły z angielskim klubem

    331 odsłon
    Co za informacja z Wrocławia! Łączą siły z angielskim klubem

    Betard Sparta Wrocław nie przestaje zaskakiwać! W środowy wieczór klub przekazał bardzo dużą informację dla kibiców. Mianowicie wchodzą we współpracę z angielskim klubem Ipswich Witches, nabywając jego mniejszościowy pakiet udziałów.

    Takiej informacji nikt się nie spodziewał. Wrocławianie nawiązali współpracę z działaczami z Ipswich. Czy to może oznaczać, że od teraz we Wrocławiu będzie więcej zawodników z Anglii?

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    — Żużel nie zaczyna się i nie kończy w Polsce. Wiem, że od wielu lat mamy najlepszą i najmocniejszą ligę żużlową na świecie. Na ten sport patrzymy jednak globalnie i zdaję sobie sprawę, że musimy wzmacniać inne ligi, rozwijać tę dyscyplinę w innych ważnych miejscach na świecie. To konieczne, by żużel się wzmacniał globalnie. Anglia to kolebka speedway’a i nie miałem wątpliwości, że właśnie w tym miejscu powinniśmy rozpocząć ten nowy etap współpracy — mówi Andrzej Rusko, prezes WTS Sparty.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski