
Lech Poznań nie zamierza oszczędzać i właśnie wydał... 3 mln euro! Kolejorz wzmacnia się przed walką o Ligę Mistrzów i właśnie sprowadził środkowego obrońcę. Warunki Terry'ego Yegbe mogą imponować.
Wyłożenie olbrzymich pieniędzy za Luisa Palmę, transfer Mateusza Lisa, a to wciąż nie wszystko. Lech Poznań wzmacnia się przed walką o awans do Ligi Mistrzów i właśnie ogłosił niezwykle ciekawy transfer.
Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo
Kolejorz sprowadził bowiem Terry'ego Yegbe, czyli mierzącego aż 195 cm wzrostu ghańskiego środkowego obrońcę. 25-latek do tej pory występował w FC Metz i kosztował mistrzów Polski aż 3 mln euro!