19-latek z USA na testach w Legii Warszawa. Grał w polskiej kadrze

    19-latek z USA na testach w Legii Warszawa. Grał w polskiej kadrze

    1330 odsłon
    19-latek z USA na testach w Legii  Warszawa. Grał w polskiej kadrze

    Na testach w Legii Warszawa przebywa urodzony w Stanach Zjednoczonych skrzydłowy Daniel Baran. Młody zawodnik grał w reprezentacji Polski do lat 18. Ostatnio był piłkarzem klubu MLS FC Dallas.

    Legia wznowiła przygotowania 20 czerwca, a z zespołem, poza nowymi nabytkami, trenuje młody skrzydłowy Daniel Baran. Nie podpisał jednak kontraktu, a jedynie jest testowany przez Marka Papszuna.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    19-latek urodził się w Chicago, ale wystąpił w dwóch meczach reprezentacji Polski U18. Obecnie jest piłkarzem FC Dallas.

    Skromny dorobek Daniela Barana

    W ostatnim sezonie Baran występował w lidze MLS Next Pro, czyli lidze dla juniorów z klubów MLS. Zagrał w 10 meczach, ale tylko raz w pierwszym składzie. Na boisku spędził 264 minuty. Zdobył bramkę i miał dwie asysty.

    W najbliższych dniach Papszun będzie go obserwował i zdecyduje, czy zabierze go na zgrupowanie do niemieckiego Herzogenaurach. Warszawski zespół wyjeżdża na nie 26 czerwca i będzie tam przebywać do 3 lipca. W sparingach zmierzy się z zespołem Bayernu do lat 23

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski