12 piłkarzy pożegnanych jednym komunikatem. Rewolucja na zapleczu Ekstraklasy

    12 piłkarzy pożegnanych jednym komunikatem. Rewolucja na zapleczu Ekstraklasy

    821 odsłon
    12 piłkarzy pożegnanych jednym komunikatem. Rewolucja na zapleczu Ekstraklasy

    Najpierw odejście najlepszego strzelca i zmiana trenera, a teraz masa kolejnych pożegnań. Prawdziwa rewolucja kadrowa dotyka Polonię Warszawa. Z Konwiktorskiej odchodzi 12 kolejnych zawodników.

    • Więcej ciekawych historii znajdziesz w Przeglądzie Sportowym Onet

    Polonia Warszawa na półfinale baraży zakończyła miniony sezon Betclic 1. ligi. "Czarne Koszule" w drodze po awans zatrzymała Wieczysta Kraków. Nieudane szturmowanie bram PKO Bank Polski Ekstraklasy sprawiło, że przy Konwiktorskiej czeka spora rewolucja kadrowa. Do Legii przeniósł się Łukasz Zjawiński, a teraz klub poinformował o rozstaniu z 12 zawodnikami. Klub w niemal każdym przypadku nie zdecydował się przedłużyć wygasających kontraktów lub wypożyczeń.

    Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

    Rewolucja w klubie ze stolicy. Odchodzi 12 zawodników

    W szeregach stołecznego zespołu nie ujrzymy już Michała Bajdura, Michała Grudniewskiego, Michała Brudnickiego, Erjona Hoxhallariego, Souleymane'a Cisse, Przemysława Szura, Hajdina Salihu, Diogo Brasidu, Hide Vitalucciego, Aleksandra Buksy, Antoniego Klukowskiego i Jakuba Budnickiego.

    W Polonii doszło także do zmiany na ławce trenerskiej. Miejsce Mariusza Pawlaka zajął Piotr Stokowiec. Z klubu odszedł także dyrektor sportowy Piotr Kosiorowski. "Czarne Koszule" sezon 2026/2027 zainaugurują wyjazdowym meczem z Puszczą Niepołomice.

    Artykuł sponsorowanyAD
    SamsungGalaxy AI - nowa era

    Stanowski

    Co dzisiaj majstrujemy do sekcji RAK LIVE?

    Stanowski